برای درآمدزایی به ترافیک اینترنت نیاز داشتم بنابراین با مشاوران SEO صحبت کردم

بهینه سازی موتور جستجو به طور محسوسی از آنچه تصور می کنید آسان است. اگرچه شما نیاز به جمع آوری اطلاعات کمی از سایت خود دارید ، ترجیحاً قبل از ساخت سایت خود ، هر کسی دارای بهترین اطلاعات واقعی است ، به سرعت و به راحتی خدمات نظامی را ایجاد می کند وب سایت موتور بهینه سازی شده باعث بازدید شما می شود.

در اینجا فقط آنچه شما می خواهید برای بهینه سازی موتور جستجو در سئو  بازاریابی امروز به من بگویید چه کاری انجام می دهید و چرا ما به منظور گروه بندی دوستان. عصر وب 2.0 در حال تغییر نحوه مطالعه ، نمایش و بدست آوردن چیزهای مختلف مردم در سراسر جهان است.

بله ، من متوجه گوگل و یاهو هستم! بزرگترین موتور جستجوگر و فهرست ارزشمند شما در زمینه محیط زیست! آنها را فراموش کنید! چطور؟ زیرا علی رغم آنچه ممکن است ادعای SEO خراب خاص داشته باشد ، نمی تواند فقط ده لیست برتر را در Google یا Yahoo!

خوب ، اکنون مقاله SEO شما برای نوشتن کلمات کلیدی عبارتند از: – تزئینی ، لامپ ، نور ، روشن ، زیبا و روشن ، درست است؟ بنابراین ، برای مراحل نوشتن مستقل SEO. پیدا خواهید کرد دقیقاً همان چیزی را که می خواهید ابتدا یادداشت کنید بنویسید. صفحه مطالب را بهبود ببخشید. به عنوان یک قانون کلی ، مقالات SEO به منظور کمتر از 300 کلمه و بیش از 500 کلمه نیستند. از این به بعد ، شما وقت خود را صرف نوشتن یک رمان برای پست SEO خود می کنید. مقاله SEO را اکنون بخوانید و کلمات و جملات را مجدداً متناسب با کلمات کلیدی جایگزین کنید. بله ، شما باید برخی از کلمات کلیدی SEO را از اینجا و آنجا تغییر ساختار دهید ، اما به هر حال این کار را انجام دهید.

الکسا بخشی از جستجو است. شما در ابتدا با ارسال نتایج بهتر نتیجه خواهید گرفت. این صفحات همچنین به شما کمک می کند یک تصویر کوچک از سایت خود قرار دهید. همچنین سریعتر نمایه خواهید شد.

حق برای نوشتن کپی – کمتر خیلی بیشتر است. وانمود کنید که برای NPR می نویسید. تسلیم شدن و روی آوردن برای انجام چه کاری؟ آنها آنچه را که ممکن است به شما بگویند به شما می گویند ، آنچه را که به آنها اشاره شده است به شما می گویند و سپس آنچه را که به کل خانواده شما گفته است به شما می گویند. NPR هیچ ساختگی نیست ، در صورتی که این کاری انجام شود ، باید خوب باشد پس به واگن گروه بپرید و شیپور خود را به باد دهید.

لطفا توجه داشته باشید: در برخی موارد ، ممکن است اطمینان حاصل شود که بازدید کنندگان شما ممکن است در استفاده از یک “کلمه کلیدی” کوچک در داخل برچسب H1 و غیره گیج شوند. در این مورد ، از کلمه کلیدی صرفاً از SEO استفاده نکنید. بازدید کننده ضروری تر است. بازدید کننده مهمترین است! با گشت و گذار سرزنش نکنید.